VAŽNO!
Ova nagradna igra je završena.
Slične aktivne nagradne igre su ispod:
Sve najnovije aktivne nagradne igre pogledajte na naslovnici portala NagradneIgreRS.com.
Trajanje:
Yettel nagradna igra/konkurs traje od 08.12.2025. do 21.12.2025. do 23:59h 2025. godine.
Spisak dobitnika
Pogledaj spisak dobitnika na stranici https://shopping.yettel.rs/
Nagrade:
- 7 x iPhone 17 256 GB po ceni od 1 RSD
Ukupan broj nagrada: 7
Pravo učešća
Pravo na učešće imaju svi Yettel pripejd i postpejd korisnici usluga mobilne telefonije, koji su registrovani na Platformi i imaju izmirena sva dugovanja prema Yettelu i prema Yettel banci.
Pravo na učešće nemaju Yettel zaposleni i korisnici Yettel Porodičnog paketa.
Korisnici koji su dobili neku od prvih 10 nagrada u prethodnim Yettel Shopping promocijama organizovanim u toku 2024. i 2025. godine, ne mogu osvojiti nagradu na osnovu ove promocije. Prilikom rangiranja, Yettel neće uzeti u obzir broj sačuvanih kupona tih korisnika.
Kako učestvovati?
- Sačuvaj što više kupona do 21. decembra
- Kupone sačuvaj koristeći nalog povezan sa brojem u Yettel mreži
- Možda baš ti osvojiš iPhone 17 za 1 RSD!
Napomene
- Prvenstvo ima korisnik sa dužim pretplatničkim stažom u Yettel mreži.
Kuponi iz sekcije „Yettel Sve“ nisu uključeni u takmičenje i neće se uzimati u obzir prilikom obračuna ukupnog broja sačuvanih kupona. - U slučaju da Korisnik ima dva ili više naloga na kojima je sačuvao kupone, neophodno je da je nalog povezan sa brojem u Yettel mreži u
trenutku kada je kupon sačuvan. - U slučaju da Korisnik poveže dva ili više naloga svojim brojem, a na tim nalozima je sačuvao više identičnih kupona, uzima se u obzir samo jedan od tih kupona prilikom određivanja ukupnog broja kupona koje je Korisnik sačuvao.
- Yettel zadržava pravo da diskvalifikuje korisnika ako kreira i/ili implementira skripte za preuzimanje kupona ili izvrši drugu zloupotrebu za vreme trajanja promocije u svrhu prikupljanja što većeg broja kupona.
Odabir dobitnika
U periodu od 08.12. do 21.12.2025. do 23:59h, 7 korisnika koji sačuvaju najviše kupona osvajaju nagradu.
Obaveštenje dobitnika
Po završetku promocije od 08.12. do 21.12.2025, Yettel će najkasnije do 26.12. 2025. godine kontaktirati putem telefonskog poziva Korisnike sa najvećim brojem sačuvanih kupona.
Objava dobitnika
Po završetku promocije i određivanju dobitnika, Yettel će na svojoj internet stranici objaviti listu dobitnika sa korisničkim brojevima (bez poslednje tri cifre) i brojem sačuvanih kupona za svako mesto rangiranja.
Dodela nagrada
Rok za preuzimanje nagrade određuje Yettel i on ne može biti duži od 7 dana od poziva. Korisnik koji ne preuzme nagradu u ostavljenom tom roku, gubi pravo na nagradu.
Učestvovanje i pravila
Za učestvovanje posetite https://www.yettel.rs
Za pravila konkursa klikni na OVAJ LINK
























Da li je neko pokusao da odigra novogodisnji Yettel kviz poslednjeg dana 31.decembra? Kviz im ceo dan nije radio. Nema na ovom sajtu objave za taj kviz pa zbog toga pisem ovde.
Ja sam osvojio telefon i preuzeo ga. Ne vidim da je bilo malverzacija. Imao sam 436 kupona, a dugo sam u mreži yettel (telenor).
Slikaj.
Koliko dugo si u Yetel mrezi tacno?
Ljudi hajde od sada jednostavno da više ne igramo ovo sa yettelom, jer oni očigledno imaju neku korist od naše aktivnosti na sajtu ili od samog čuvanja kupona, pa im se iz nekog razloga isplati da prave lažnu nagradnu igru. Maksimum kupona kojih je bilo na sajtu je 434. Jedino ako nisu neke stavljali samo na sat dva, pa to ne stigne svako da vidi. Ali ako ne budu ljudi više igrali ovo uopšte, spašće aktivnost korisnika na tim glupostima pa neće ni yettel imati ništa od nas, kao što mi nemamo od njih.
Očigledna prevara. Ne zna se koliko puta sam igrao i bukvalno svaki put se, eto, pojavi njih 5-6 sa tačno jednim kuponom više od svih ostalih. Sramotno. Najbolje je stvarno ovo bojkotovari, pa nek lažiraju i dalje koliko hoće. Bruka i sramota.
Ne verujem da su stavljali na sat-dva,ja sam svaki dan proveravala nekoliko puta dnevno,a i imam dug staz bas u Yettelu.Zato mi i jeste krivo,sto znam da nisam ni jedan kupon propustila! Ja vise necu da igram.
Meni samo nije jasno sta imaju oni od toga,tj. od ove lazne nagradne igre,koja je poenta njima da to izmisljaju i lazu?
Meni nestali kuponi,19,uvece 20 i 21 12.2025 a do tada sakupila 421.Pisala im i rekla da li je to namestaljka.
A i ova imena koja se ovde ponavljaju u komentarima sam zapamtila i od pre,Sofka,Marko i jos neki,pa mi je i to sumnjivo da pisu iz Yettela.
Pa da li uopšte čitate moje komentare? Ja sam isto Sandri (verovatno baš Vama) prošli put napisala da ne igram jer je igra podložna manipulacijama, a to sam i sad ponovila.
Dzaba stavljate minuse tamo, provaljeni ste!
Pročitajte sve Sofkine komentare, ne samo ovde već i na drugim igrama.
U pravu je moja ćerka što mi je rekla da nisam trebala ovde pisati pre neki dan koliko sam imala kupona.Odala sam im se,ne bi možda ni znali koliko treba da napišu da su imali dobitnici.
Pa daj nek se jednom javi neko ko je dobio! Laz 100 %.Od svih ucesnika a ko zna koliko je igralo kao samo petoro imalo maksimalno kupona,tj.436, a dvoje 435.A ja svaki sacuvala i 434. I tako uvek namerno stave da su kao dobitnici imali 1 ili 2 vise od moguceg maksimalnog broja tako da niko ustvari i ne dobije nagradu.
Gde ste videli proglasene pobednike, da li su objavili negde?
Na Yettel Shoppingu.
Da li su mozda zvali nekog za nagradu ili jos uvek ne zovu
Nisu nikog izgleda a objavili dobitnike kao!
Kada I gde će biti objavljeni pobednici?
Objavljeni su na Yettel shoppingu ja sam videla.
Kako vidite koliko kupona imate?
Sada se ne vidi kad je završena igra,dok je trajala pisalo je.
Zapamtio sam broj koliko sam sacuvao do kraja nagradne igre tj do 23:59 to tada pise posle nema vise broja sacuvanih
Moglo je da se vidi zadnjeg dana igre. Sada više ne može.
Da li su zvali nekoga? Koliko imate kupona?
Mene nisu, imam sacuvano 433 kupona
Mene nisu imam 433 kupona
Da li su zvali nekoga?
435
433
Prevara. Svaki put ista priča. Imam jedan manje od poslednjeg mesta već ko zna koji put. Nisam mogao ni vaucer za dostavu da dobijem.
I ja jedan manje od poslednjeg mesta a ni jedan mi nije promakao,sve sam sacuvala.Sto znaci da to i jeste bio maksimum koliko smo mi imali, tj.434.
Samo gubljenje vremena i nerviranje za dzabe. Lopovska posla.
I kod mene ista situacija. Vec nekoliko puta igram i stalno mi jedan fali.
Sad ce sofka da ti objasni da nisi dobro skupljala
Da nisi ti mozda Kaća dobila posto si imala 435? Koliki ti je staž u Yettelu?
Meni je staz 11 godina i imao sam 435 a dobio neki 069 broj koji nema sanse da je stariji, to su sve novi brojevi. Prevara!
Niste u pravu. Telenoru je pozivni broj 069 dodeljen davne 2008. godine, što je bilo pre 17 i po godina, mnogo duže od Vaših 11. I moj je taj, a isto sam ga uzela pre više od Vaših 11 godina. Svakako, u ovoj igri nisam učestvovala, jer je podložna manipulacijama. Ranije jesam i samo sam gubila vreme na osvežavanje stranice.
Koliko ste sačuvali kupona za Yettel nagradnu igru od 08. do 21. decembra?
321, ali sam kasno počeo. Koliko Vi imate?
434
sakupila sam oko 340 ako ne i vise
425,ti?
434
Bravo!
Ja onda da se ne nadam 🙂
oko 340 kupona ako ne i vise
Koliko ste imali kupona za ovu Yettel nagradnu igru od 8. do 21.decembra?
433
Ја не знам ни шта су ти купони, како се ни где добијају. Могли су можда да објасне то…
Zasto nema za stare korisnike vise pogodnosti, penzioner nema pametni telefon daju mu internet a malo minuta za razgovor, sms ni ne koristi a i placa redovno i pre roka
Kasno odgovaram, ali prave pogodnosti dobijate tek kada podnesete zahtev za prelazak kod drugog operatera, a najbolje A1, jer im je to glavni konkurent. Ne znam, doduše, važi li to na penzionerski paket, ali za ove klasične su trenutno spremni da daju i 12 meseci po dinar i još 12 upola cene kako bi Vas zadržali kod njih. Slično je i kod ostalih, najbolje se dobija kada vide da ćete ih napustiti.
Vi kao da radite za njih, pa ih ovde malo branite, malo kudite.
Da,da,da,vidi se po nacinu pisanja da je neko iz Yettela.I prosli put kad je bila nagradna igra je ta Sofka slicno tako ovde pisala,bas sam zapamtila njeno ime!
Kad sam ja pohvalila Yettel? I prošli put sam pisala da ove njihove igre ne treba da se igraju. Vi nastavljate da igrate, pa se opet žalite…
Pa vi nemojte da budete lopovi, pa nece niko da se zali. Nismo mi glupi ovde.
Očigledno ste sa naljutili na mene što sam Vam skrenula pažnju na to da niste u pravu povodom starosti 069 brojeva, ali dobro, Vama na čast.
Jedino je ocigledno da vi ovde zastupate yetel