VAŽNO!
Ova nagradna igra je završena.
Slične aktivne nagradne igre su ispod:
Sve najnovije aktivne nagradne igre pogledajte na naslovnici portala NagradneIgreRS.com.
Trajanje:
Jaffa nagradna igra za 50 godina Jaffe traje od 6.10.2025. do 16.11.2025.
Spisak dobitnika
Za spisak dobitnika klikni na link https://jaffa50.rs/events.php?cID=179
Nagrade:
- Glavne nagrade:
- 1 x automobil Fiat 600 1,2 136 KS MHEV, Boja: NARANDŽASTA METALIK
- 1 x automobil Fiat 600 1,2 136 KS MHEV, Boja: VERDE MARE
- Nedeljne nagrade (ukupno):
- 30x Gift on Card (100.000 RSD)
- Dnevne nagrade (ukupno):
- 210 x Polaroid Go kamera (generacija 2) sa go color instant filmom
- 2100 x Jaffa poklon paket
Pravo učestvovanja
Pravo na učešće u Nagradnoj igri imaju isključivo punoletni državljani Republike Srbije sa prebivalištem ili boravištem u Republici Srbiji, koji su kupili tražene proizvode za učešće i uradili sve korake definisane ovim Pravilima, u vremenskom periodu trajanja nagradne igre.
Pravo učešća u nagradnoj igri nemaju lica koja su po bilo kom osnovu radno angažovana kod priređivača ili u drugim privrednim subjektima angažovanim od strane Priređivača u vezi sa organizacijom i sprovođenjem Nagradne igre, članovi Komisije priređivača, zatim članovi njihove uže porodice (deca, usvojenici, roditelji, usvojitelji, supružnici i drugi članovi zajedničkog domaćinstva), kao ni lica koja su radno angažovana po bilo kom osnovu u maloprodajnim objektima u kojima se vrši prodaja i/ili onlajn kupovina proizvoda koji učestvuju u Nagradnoj igri u bilo kojoj prodavnici koja na ovaj način vrši prodaju.
Mesto održavanja
Nagradna igra se priređuje na teritoriji Republike Srbije, bez Kosova i Metohije
Jaffa proizvodi koji učestvuju
U nagradnoj igri učestvuju sledeći Jaffa Crvenka proizvodi:
- Jaffa cakes classic 150g
- Jaffa cakes classic 300g
- Jaffa cakes Choco 155g
- Jaffa cakes choco višnja 155g
- Mini Jaffa 150g
- Jaffa cakes mlečna čokolada 158g
- Munchmallow classic 105g
- Munchmallow Family pack 210g
- Full Munch – jagoda sa belom čokoladom 128g
- Full Munch Noisette 128g
- Full Munch – karamela sa mlečnom čokoladom 128g
- O’Cake brusnica jogurtni preliv 152g
- O’Cake čoko granule 115g
- O’Cake čoko višnja 115g
- Nutri O’Cake crunchy cereal 115g
- Nutri O’Cake choco nougat 115g
- Nutri O’cake carrot cake 133g
- Jaffa Napolitanke Creme 187g
- Jaffa Napolitanke lešnik 187g
- Jaffa Napolitanke mleko i lešnik 187g
- Jaffa Napolitanke šlag i čokolada 187g
- Jaffa napolitanke Tanane noisette 125g
- Jaffa napolitanke Tanane salted caramel 125g
- Jaffa napolitanke Gold creme 215g
- Jaffa napolitanke Lemon stix 160g
- Jaffa napolitanke Nougat 160g
- Jaffa Napolitanke Cappuccino 160g
- Jaffa Napolitanke Coco Creme 160g
- Jaffa Napolitanke Choco Orange 160g
- Jaffa napolitanke Gold creme choco duet 215g
- Jaffa Napolitanke Tanane vanilla bourbon 125g
- Tak – slani kreker classic 100g
- Tak – slani kreker classic 200g
- TAK Multigrain 115g
- TAK Multigrain Corn 135g
- TAK Multigrain Nordic 125g
- TAK Multigrain Rustic 125g
- Njamb crispy choco 150g
- Njamb extra choco 150g
- Njamb double choco 150g
- Jaffa kolači Brownie choco 75g
- Jaffa kolači Donuts Triple choco 58g
- Jaffa kolači Donuts Choco cream 75g
- Jaffa kolači Intense Brownie 36g
- Jaffa kolači Orange choco 60g
- Jaffa kolači Kajsija 50g
- Buttons peanut butter 95g
- Jaffa Buttero 155g
Celokupan spisak proizvoda koji učestvuju pogledaj i na stranici nagradne igre https://jaffa50.rs/events.php?cID=180
Kako učestvovati?
- Kupi 3 ili više Jaffa Crvenka* proizvoda
- Pošalji PFR kod sa računa SMS-om na broj telefona 5025 ili prijavi na web sajtu https://jaffa50.rs
- Sačuvaj original fiskalnog računa ili pak digitalni račun putem aplikacije
- Osvoji nagrade svaki dan!
Za svaki poslati odnosno uneti PFR broj, učesnik će dobiti odgovarajuću SMS poruku kojom će biti obavešten da li je PFR broj prihvaćen ili ne, a trošak slanja odgovora te poruke snosi priređivač.
Napomene:
- Jedan potrošač može poslati ili uneti neograničeni broj PFR brojeva sa različitih fiskalnih računa na kojima se nalazi minimalna kupovina od tri proizvoda Jaffa Crvenka
- U nagradnoj igri ne učestvuju fiskalni računi na kojima je vreme kupovine proizvoda izvan vremenskih okvira trajanja nagradne igre.
SMS poruka se naplaćuje učesniku nagradne igre po ceni standardne SMS poruke operatera i to:
- za korisnike MTS mobilne mreže: 3,60 dinara (u cenu je uračunat PDV)
- za korisnike Yettel d.o.o. mobilne mreže: 4,90 dinara (u cenu je uračunat PDV)
- za korisnike A1 mobilne mreže: 3,48 dinara (u cenu je uračunat PDV)
- za korisnike Globaltel mobilne mreže: 4,90 dinara (u cenu je uračunat PDV)
Izvlačenje dobitnika
Dnevne nagrade
Dnevne nagrade se izvlače tako što softverski algoritam automatski, tj. metodom slučajnog odabira, izvlači jedan PFR broj poslat SMS porukom ili unet na navedenoj internet stranici, i to počevši od 07. oktobra 2025. godine u 10.00 časova, kada se izvlači svih 55 dobitnika dnevnih nagrada za prethodni dan.
U izvlačenju dnevne nagrade učestvuju samo PFR brojevi poslati svakog dana u periodu od 00.01 do 23.59 tog dana, a za vreme trajanja nagradne igre.
Dnevne nagrade se izvlače svakog dana u periodu trajanja nagradne igre u isto vreme počev od 07.10.2025. godine u 10.00 časova za prethodni dan i to na sledeći način:
- prvih pet izvučenih PFR brojeva su dobitnici nagrade Polaroid Go kamera (Generacija 2);
- sledećih 50 izvučenih PFR brojeva su dobitnici nagrade paket Jaffa proizvoda spakovanih u unikatnu Jaffa kutiju.
Radi pojašnjenja: npr. 07.10. u 10.00 časova se izvlače dobitnici dnevne nagrade koji su poslali PFR broj računa 06.10.2025. godine u periodu od 00:01 do 23.59 časova.
Znači, ukupno će se izvući 55 dobitnika dnevnih nagrada svakog dana tokom trajanja nagradne igre, odnosno ukupno će se izvući: 210 dobitnika Polaroid Go kamere i 2.100 dobitnika Jaffa poklon paketa, odnosno za vreme celokupnog trajanja nagradne igre će se ukupno izvući 2.310 dobitnika dnevnih nagrada.
Jedno lice može dobiti najviše tri (3) dnevne nagrade za vreme trajanja Nagradne igre, ali je bitno da za svaku nagradu bude izvučen različit PFR broj računa dobitnika.
Nedeljne nagrade
Nedeljne nagrade se izvlače takođe softverski algoritam automatski, tj. metodom slučajnog odabira izvlači pet PFR brojeva poslatih SMS porukom ili unetih na navedenoj internet stranici u nedelji za koju se vrši izvlačenje, i to:
- 13. oktobra 2025. u 12:00 časova – učestvuju svi PFR brojevi koji su poslati putem SMS ili uneti na internet stranici u periodu od 06.10.2025. u 00:01 do 12.10.2025. u 23:59.
- 20. oktobra 2025. u 12:00 časova – učestvuju svi PFR brojevi koji su poslati putem SMS ili uneti na internet stranici u periodu od 13.10.2025. u 00:01 do 19.10.2025. u 23:59.
- 27. oktobra 2025. u 12:00 časova – učestvuju svi PFR brojevi koji su poslati putem SMS ili uneti na internet stranici u periodu od 20.10.2025. u 00:01 do 26.10.2025. u 23:59.
- 03. novembra 2025. u 12:00 časova – učestvuju svi PFR brojevi koji su poslati putem SMS ili uneti na internet stranici u periodu od 27.10.2025. u 00:01 do 02.11.2025. u 23:59.
- 10. novembra 2025. u 12:00 časova – učestvuju svi PFR brojevi koji su poslati putem SMS ili uneti na internet stranici u periodu od 03.11.2025. u 00:01 do 09.11.2025. u 23:59.
- 17. novembra 2025. u 12:00 časova – učestvuju svi PFR brojevi koji su poslati putem SMS ili uneti na internet stranici u periodu od 10.11.2025. u 00:01 do 16.11.2025. u 23:59.
Glavna nagrada
Glavna nagrada se izvlači sledećom dinamikom:
- 27. oktobra 2025. u 13.00 časova se izvlači dobitnik putničkog vozila FIAT 600 1,2 u boji „Verde Mare“, tako što softverski algoritam automatski, tj. metodom slučajnog odabira, izvlači jedan PFR broj poslat SMS porukom ili unet na internet stranicu. U izvlačenju glavne nagrade učestvuju svi PFR brojevi poslati od 06. oktobra 2025. godine u 00.01 časova do 26. oktobra u 23.59 časova, nezavisno od toga da li je na osnovu njih već ostvareno pravo na dnevnu i/ili nedeljnu nagradu.
- 17. novembra 2025. u 13.00 časova se izvlači dobitnik putničkog vozila FIAT 600 1,2 u narandžasto-metalik boji, takođe softverskim algoritmom automatski, tj. metodom slučajnog odabira, izvlači se jedan PFR broj poslat SMS porukom ili unet na internet stranicu. U izvlačenju glavne nagrade učestvuju svi PFR brojevi poslati od 27. oktobra 2025. godine u 00.01 časova do 16. novembra u 23.59 časova, nezavisno od toga da li je na osnovu njih već ostvareno pravo na dnevnu i/ili nedeljnu nagradu.
Jedno lice odnosno učesnik nagradne igre može dobiti samo jednu glavnu nagradu tokom trajanja nagradne igre.
Objava dobitnika
Imena dobitnika biće objavljena na stranici https://jaffa50.rs/events.php?cID=179
Obaveštenje dobitnicima nagrada i validacija
Ukoliko bude izvučen, učesnik će o tome biti obavešten putem SMS poruke na broj telefona sa koga je PFR broj poslat, odnosno koji je naveden na internet stranici u slučaju da je dobitni PFR broj unet putem sajta. Tom prilikom, od izvučenog učesnika će biti zatraženo da u roku od 48 časova od momenta obaveštenja o izvlačenju na e-mail adresu jaffa50@nagradnaigra.net pošalje fotografiju fiskalnog računa na kom se jasno vide izvučeni PFR broj, kupovina najmanje tri proizvoda iz pravila, kao i datum i vreme kupovine, u cilju potvrde ispunjenja uslova za učešće u Nagradnoj igri iz stava 3. ovog člana (tzv. postupak validacije).
U slučaju da izvučeni učesnik ne dostavi fotografiju fiskalnog računa u navedenom roku ili u slučaju da se iz dostavljene fotografije ne mogu proveriti svi navedeni podaci iz prethodnog stava (npr. fotografija ne prikazuje ceo fiskalni račun ili slika nije oštra), smatraće se da odustaje od nagrade, te će se izvučena dnevna, nedeljna ili glavna nagrada dodeliti zamenskom PFR broju koji se utvrđuje u skladu sa ovim Pravilima, kako je navedeno u nastavku.
Uručenje nagrada
Nakon sprovedenog postupka validacije, dobitnik će biti kontaktiran od strane priređivača, odnosno drugog lica po nalogu priređivača, telefonskim putem na broj sa koga je dobitnik poslao SMS poruku ili koji je uneo na internet stranici, radi dostavljanja podataka potrebnih za isporuku nagrada.
Dobitnik koji ne dostavi podatke, u roku 48 časova od kada je obavešten da dostavi navedene podatke, neće moći da ostvari pravo na nagradu.
Nagrade se ne mogu zameniti za novac i ne se mogu prenositi na druga lica.
Krajnji rok za isporuku dnevnih, nedeljnih kao i glavnih nagrada dobitnicima je 60 dana od dana završetka Nagradne igre. Isporuka nagrada se vrši na teritoriji Republike Srbije.
- Uručenje dnevnih nagrada se vrši slanjem paketa putem dostavne službe o trošku Priređivača, osim ako je ovim Pravilima drugačije predviđeno za pojedine slučajeve.
- Uručenje nedeljnih nagrada se vrši lično dobitniku, pri čemu će ga prethodno kontaktirati lice koje neposredno vrši dostavu, putem telefona na broj koji je dobitnik ostavio za tu svrhu.
- Uručenje glavne nagrade – dva automobila marke FIAT 600 će biti izvršeno lično dobitniku u dan, mesto i vreme određeno od strane Priređivača, o čemu će dobitnik biti obavešten najmanje 10 (deset) dana pre planiranog termina uručenja.
Prilikom uručenja nagrada potrebno je da dobitnik predoči identifikacioni dokument na uvid, sa fotografijom na osnovu kog se može nesumnjivo utvrditi da je to lice dobitnik nagrade.
Priređivač ne snosi odgovornost ukoliko on ili dostavna služba nisu u mogućnosti da stupe u kontakt sa dobitnicima ili im se iz bilo kog razloga izvan odgovornosti priređivača nagrade ne mogu uručiti u roku koji je utvrđen pravilima.
Priređivač ili dostavna služba će ukupno dva puta pokušati da uruče osvojenu nagradu u utvrđenom roku, te ukoliko ni nakon tog roka uručenje ne bude uspešno, dobitnik će na broj telefona unet na sajt ili sa kog je SMS porukom poslat izvučeni PFR broj dobiti instrukcije na kojoj lokaciji može preuzeti osvojenu nagradu u naknadnom roku od 30 dana, pri čemu priređivač neće snositi bilo kakve troškove koje dobitnik nagrade bude imao u vezi sa tim (putni troškovi i slično). Nakon isteka navedenog dodatnog roka za uručenje nagrada, priređivač neće biti u obavezi da iste uruči dobitnicima.
Pomoć i informacije
Za sve dodatne informacije u vezi sa Nagradnom igrom, potrošači se mogu obratiti pozivom na kontakt telefon Priređivača 011/4135 130 radnim danima od 09.00 do 17.00 časova.
Pravila i prijava
Za prijavu putem veb sajta poseti https://jaffa50.rs/
Za pravila nagradne igre klikni na OVAJ LINK


























Poklon paket stigao krajem oktobra, lep poklon. Desetak dana pre pozvali me sa obaveštenjem da sam dobitnik i da potvrde adresu.
Lik prodaje 900din paket od Jaffe sto je dobio u igri, ima oko stotinak paketa licno videla
Njegovo pravo
Ako je ovo istina, nije problem što prodaje nego što ih ima stotinak, ali nadam se da nije istina.
Lepo,neko prodaje a nekom ni za utehu
Jaffa paket je stigo svaka cast
Molim Vas Pravilo nalaze da za svaki uneti PFR broj moram da dobijem SMS poruku o prihvacenom ili odbijenom , a ja nisam dobio poruku ni o prihvatanju ni o dobijenom. O cemu cemu se to radi? PFR: 7TNLGMMM-7TNLGMMM-117391
Zbog cega na ovu mejl adresu ne mogu da posaljem poruku? Stalno iskace da ne postoji adresa.
A gde su objavljeni dobitnici nakon 31.10?
ok boomer
Sofka, da li si ti realna da pišeš 50 kometara dnevno? Ajde iskuliraj malo, dosadna si jako.
Ti si dosadan sa trolovanjem. Nadam se da lepo vozi Fiat koji si „osvojio“. Ljubim. <3
Zena se trudi da nepismenima objasni sve sto pitaju. Lep gest, ali ako ne kontaju , a ne kontaju jer ne citaju, onda im ne treba ni objasnjavati.
Nije bitno koliko komentara vec da li su korisni!!
Sofka, ne vidim poentu objasnjavanja… ako nisu pismeni da skontaju oravila ne treba ni da igraju. Koliko god mislis da je lep gest verovastno nervira ostale.
Obavestili me da sam dobitnik dnevne nagrade jafa paket poslala snimak računa i do sada ništa šta je u pitanju
Rok za dostavu je prilično dugačak, polako. Zvanično su stavili čak 60 dana od završetka igre, što ispada sredina januara.
Mozda si pogresno uneo dacu primer:
Bitno je da sve bude spojeno ne pravis razmak i saljes na 5025
I saljes pfr broj racuna u poruci npr:
HGTV553-HGTV553-1687
Nedelju dana
Где уносите пфр број рачуна?
Ја сам слао преко обичне смс поруке и нисам добио никакву повратну поруку
Nema razloga da plaćate SMS kad već besplatno možete da se prijavite preko sajta. Tu se dobije potvrda bez problema.
Odlična nagradna igra 🙂
9 dana
Stigao paket
Znali se dobitnik automobia?Imate obavezu da objavite…
Koliko dugo ste čekali na paket? Pošto i ja cekam.
Ne zovu, šalju poruku.
Vi sto ste dobili nagrade,koja su zadnje 3 cifre broja telefona sa kog su vas zvali/ poslali poruku o dobitku?
Broj je zasticen. Pise samo Jaffa
Da li su izbacili negde dobitnika automobila?